Haber

MHP, 31 Mart Yerel Yönetim Seçimlerinde adaylıkları kesinleşen 55 yeni adayı açıkladı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), 31 Mart Yerel Yönetim Seçimlerinde adaylıkları kesinleşen 55 yeni adayın isim listesini yayınladı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, 31 Mart Yerel Yönetim Seçimlerine ilişkin yazılı açıklama yaptı. Açıklamaya göre, MHP’nin yetkili kurulları tarafından yapılan değerlendirme ve Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin onayı sonucunda adaylığı kesinleşen 1 il ve 54 ilçe belediye başkanlığı adayı olmak üzere toplam 55 aday belirlendi. 7. etap seçimleri açıklandı.

Listeye göre Düzce’de Yılmaz Eser, Çanakkale Ayvacık’ta Muharrem Şahin, Çanakkale Bayramiç’te Tuncay Özkaya, Çanakkale Biga’da Sıtkı Keçeci, Çanakkale Bozcaada’da Samet Turhal, Çanakkale Çan’da Davut Karagöz, Çanakkale Ezine’de Tahsin Yüksel. , Çanakkale Gelibolu’da Hüseyin Öner Gündoğdu, Çanakkale Gökçeada’da Halil Rüştü Akgün, Çanakkale Lapseki’de Adem Balta, Çanakkale Yenice’de Kemal Cangül, Düzce Akçakoca’da Mehmet Okan Yanmaz, Düzce Cumayeri’nde Mustafa Koloğlu, Düzce Çilimli İsmail Bayrak, Düzce Gölyaka’da Muzaffer Coşkun , Düzce Kaynaşlı’da Eftal Altundal, Edirne Lalapaşa’da Bedir Adıyaman, Edirne Meriç’te Ahmet Durmaz, Edirne Süloğlu’nda Halil Özgüven, Edirne Uzunköprü’de Erdoğan Orman, Giresun’da Mete Alucra Metinyurt, Giresun Bulancak’ta Fatih Alparslan, Giresun Bulancak’ta Fatih Düz, Giresun Çamoluk, Cihan Giresun Dereli’de Özdemir, Giresun Doğankent’te Resul Tekin, Giresun Espiye’de İbrahim Yanık, Giresun Eynesil’de Barış Güdük, Giresun Görele Kodal’da Hasan Ali, Giresun Keşap’ta Nihat Yılmaz, Giresun Şebinkarahisar’da Mustafa Zahir Bakıcı, Giresun Yağlıdere’de Yaşar İbaş, Aksoy Isparta Aksu’da Karaduman, Isparta Atabey’de Aziz Eraslan, Isparta Eğirdir’de Mehmet Demirel, Isparta Gelendost’ta Hakan. Demirtaş, Isparta Gönen’de Mete Elcim, Isparta Keçiborlu’da İbrahim Gündüz, Isparta Sütçüler’de Kasım Kutlu, Isparta Yalvaç’ta Halil Hilmi Tütüncü, Kırklareli Babaeski’de Hakan Arıcı, Kırklareli Babaeski’de Muhlis Yavuz, Kırklareli Demirköy’de İbrahim, Kırklareli’de Lüleburgaz Yılmaz, Kırklareli’de Pınar Akyüz Şahin Pehlivanköy, Kırklareli Pınarhisar’da Sabri Özcan, Kırklareli Vize’de Sencer Karaman, Uşak Banaz’da Aziz Bulut, Uşak Eşme’de İlhan Özkan, Uşak Karahallı’da Şenel Çakır, Uşak’ta Sivaslı Çetin, Uşak Ulubey’de Yorum Eskici, Yalova Altınova’da Kemal Şenol, Yalova Armutlu’da Mustafa Tokat, Yalova Çınarcık’ta Leyla Kılıç, Yalova Çiftlikköy’de Yaşar Boz, Yalova Termal’de Serkan Ergen aday olarak belirlendi. – ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort
istanbul escort