Ekonomi

Bursagaz’a iki yeni ISO belgesi

BURSA (İGFA) – Türkiye’nin en büyük sanayi holdingi SOCAR Turkey’in iştiraki Bursagaz, ISO 22301 Sosyal Güvenlik ve İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Belgesi ve ISO 31000 Kurumsal Risk Yönetim Sistemi Belgesi aldı. Bu belgeler ile firmaların beklenmeyen bir olay karşısında metodolojik bir prosedürle iş sürekliliğini sağlamaları amaçlanmaktadır.

SAĞLIK VE İNANÇ İŞ SÜREKLİLİĞİ İÇİN

Bursagaz, ISO 22301 Sosyal Güvenlik ve İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Belgesi ile iş kapsamında yürüttüğü kriz yönetimi, acil durum yönetimi, iş sürekliliği planları ve tatbikatları ile mevzuat sürekliliği ihtiyaçlarının mevzuat çerçevesinde karşılanmasını sağlamaktadır. süreklilik yönetimi. Ayrıca iş süreçlerinin sistemli bir şekilde devamlılığına ve toplumun ve çalışanların sağlık ve güvenliğinin korunmasına olanak sağlar.

Bursagaz ayrıca ISO 31000 Kurumsal Risk Yönetim Sistemi Belgesi ile süreçlerde ortaya çıkan riskleri sistematik ve mantıklı bir formülle değerlendirmektedir. Planlamayı içeren kapsamlı unsurlar ve yönergeler oluşturarak katma değer sağlar.

haber-gunyuzu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu